Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1217382
  • a.0.0.0.0.0.0.0.png
  • a.0.0.0.jpg
  • a.0.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg

W piątek zgromadziliśmy się w słupieckiej świątyni, by uczestniczyć we Mszy Św. w intencji ks. Jacka z racji przypadających 17 sierpnia Jego imienin. Podczas wygłoszonego kazania mogliśmy przypomnieć sobie kim był święty patron naszego drogiego solenizanta. Św. Jacek był człowiekiem wszechstronnie wykształconym i uzdolnionym, a swoje talenty i wiedzę poświęcił Panu Bogu. Dominikanin gorliwie się modlił i już za życia otrzymał wielki dar spotkania z Maryją Niepokalanie Poczętą i Jezusem. Jest on dla nas przykładem jak mamy realizować swoje życie. Uczy nas, by oddawać chwałę Panu Bogu, nie tylko na kolanach, nie tylko w świątyni, ale zawsze, każdym swoim uczynkiem. Bo jeżeli Boga postawimy na pierwszym miejscu, to wszystko będzie na właściwym miejscu. I my dar modlitwy ofiarujemy Tobie Księże Jacku, życząc by Twój patron zawsze Cię strzegł, Dobry Bóg każdego dnia Tobie błogosławił, byś podążał drogą ku świętości, a pełniona posługa kapłańska przynosiła radość. Szczęść Boże. Agnieszka

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.