Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083792
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpg2.jpg.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbb.b.bb.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • cjpg.c.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

"Szczęśliwi miłosierdziem" - pod takim hasłem dnia 30 listopada 2017 roku zorganizowano w Domu Parafialnym w Słupcu - kolejne Słupieckie Spotkanie Młodych. Około 60 osób ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Nowej Rudzie wraz z katechetami, nauczycielami i rodzicami bawiło się przez trzy godziny przy muzyce dobieranej przez rewelacyjnego DJ JOHNSONA. "Oczy zielone.." - łączyły pokolenia a LAMBADA - zmuszała do wysiłku iście  z zajęć fitnessu. Potem pizza, cola i chipsy - uzupełniały poziom szczęścia. Trzy godziny a może  TYLKO trzy godziny radosnego tańca przeplatanego konkursami i puszczaniem baniek mydlanych - to właśnie nasze imieniny św. Andrzeja 2017. Jedynym solenizantem na sali był Pan Andrzej Kruk - autor genialnych zdjęć, które niejednokrotnie zdobią stronę parafialną. Kochany Panie Andrzeju wszyscy życzymy Ci "Wiary, co góry przenosi. Nadziei, która nie gaśnie i miłości w każdej ilości". Zastawione stoły, świetna muzyka i radosna atmosfera to niewątpliwie sukces organizacyjny ks. Marcina ale dziękujemy także każdemu z młodych ludzi, którzy przygotowywali Kaplicę Dobrego Pasterza do Spotkania oraz po zakończonych tańcach pomogli ją posprzątać. Czekamy na kolejne Słupieckie Spotkania Młodych ćwicząc kroki do "Belgijki" - za rok zatańczy ją cała sala. Beata

Więcej informacji o andrzejkach:

http://swidnica.gosc.pl/doc/4349766.Andrzejki-po-katolicku

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.