• aaaaa.jpg
  • chmielowski.jpg
  • fatima.jpg

Nabożeństwa majowe

cały miesiąc maj po Mszy św. porannej i pół godziny przed Mszą św. wieczorną a także w każdą I sobotę miesiąca roku kościelnego po porannej i po wieczornej Mszy św.

Nabożeństwa czerwcowe

(Do Najśw. Serca Pana Jezusa) po Mszy św. porannej i pół godziny przed Mszą św. wieczorną a także w każdy I piątek miesiąca roku kościelnego po porannej i po wieczornej Mszy św.

Nabożeństwa lipcowe

(Do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana) podczas każdej Mszy św. w ramach dziękczynienia po Komunii Św.

Nabożeństwa październikowe

(Różaniec Najśw. Maryi Panny) po Mszy św. porannej i pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

Nabożeństwa wielkopostne

Droga Krzyżowa odbywa się w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 9.00 (dla dorosłych) oraz o godz. 16.30 (17.30 po zmianie czasu na letni)

Gorzkie Żale wraz z kazaniem pasyjnym odprawiane są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.30

Nabożeństwa Adwentowe (Roraty)

Odprawiane są w Adwencie od poniedziałku do soboty o godz. 17.00 (w kościele parafialnym) oraz o godz. 7.00 (w kaplicy Domu Pomocy Społecznej)

Rorat nie odprawia się w trakcie Rekolekcji Adwentowych, które odbywają się od 2 Niedzieli Adwentu. Dzieci mają wówczas swoje osobne nauki rekolekcyjne.