Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1304802
  • g1.jpg
  • g2.jpg
  • g3.jpg
  • g4.jpg

W dniu 17.11.2018r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich miały miejsce rekolekcje diecezjalne dla młodzieży, którym przewodniczył ks. Michał Olszewski - sercanin. Naszą parafię reprezentowało 20 młodych ludzi. W czasie tego spotkania miały miejsce 2 konferencje, w czasie których ojciec rekolekcjonista przypomniał nam o tym, iż jesteśmy uczniami Chrystusa i nie możemy przechodzić obojętnie obok żadnego człowieka – nawet tego najbardziej ubogiego. Punktem centralnym tych rekolekcji była oczywiście Najświętsza Eucharystia, której przewodniczył Jego Ekscelencja ksiądz Biskup Ignacy Dec – biskup świdnicki. W wygłoszonej przez siebie homilii nasz pasterz pokazał, jak bardzo mocno ważna jest w naszym życiu wiara oraz modlitwa, a także to, że konieczne są nie tylko słowa, ale przede wszystkim dobre uczynki. W czasie tego dnia skupienia nie brakowało także adoracji Najświętszego Sakramentu, nieustannej okazji do skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania oraz wspólnego posiłku. Kl. Łukasz

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.