Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1261165
  • a.1.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

W sobotę 6 maja w Katedrze Świdnickiej odbyła się uroczystość ustanowienia nowych ceremoniarzy i lektorów z całej Diecezji. Oznacza to, że około 90 członków Liturgicznej Służby Ołtarza, otrzymało promocję od Kościoła na kolejny stopień w służbie liturgicznej. Spośród ministrantów z naszej Parafii aż 7 z nich zostało włączonych do grona lektorów. W tym ważnym dla nich wydarzeniu towarzyszyli im modlitwą i obecnością w Katedrze ks. Krzysztof oraz Rodzice i Dziadkowie. Cieszymy się, że owocem formacji duchowej i liturgicznej ministrantów w naszej wspólnocie parafialnej są nowi lektorzy. Gratujemy im tego wyróżnienia i życzymy, aby pięknie i z radościąsłużyli przy Ołtarzu Panu Bogu i wiernym naszej Parafii, a tym samym dawali również świadectwo wiary w swoich Rodzinach, w Szkole, na ulicy i wszędzie tam, gdzie będą. Mamy nadzieję, że to świadectwo będzie także zachętą dla innych do włączenia się w szeregi ministrantów. Ks. Krzysztof

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.