Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1261168
  • a.1.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

10 marca w Zieleńcu odbyły się II Mistrzostwa Służby Liturgicznej Diecezji Świdnickiej w narciarstwie zjazdowym. W zawodach wzięło udział prawie 60 uczestników.  Konkurs w Zieleńcu podzielony był na pięć grup wiekowych: kategoria A - klasa I - III SP (roczniki 2010-2008); kategoria B – klasa IV - VI SP (roczniki 2007 - 2005); kategoria C - gimnazjum (roczniki 2004 -2002); kategoria D - liceum/technikum (roczniki 2001-1998); kategoria OPEN - chętni księża opiekunowie. Ministranci biorący udział w zawodach przyjechali m.in. ze Świdnicy, Świebodzic, Kłodzka, Ząbkowic Śląskich, Kudowy Zdrój, Mieroszowa, Srebrnej Góry, Bystrzycy Kłodzkiej, Bielawy, Ząbkowic Śląskich czy Sadów Górnych.  Swoich sił spróbowali po raz drugi w gigancie księża. Wśród nich byli m. in. ks. Grzegorz Umiński, ks. Krzysztof Pełech, o. Alard Maliszewski OFM, ks. Mirosław Benedyk, ks. Daniel Szymanik i ks. Jacek Piskrzyński. Ministranci z naszej parafii zajęli: IV Miejsce Natan Borysiewcz, III Miejsce Wojciech Lis w kategorii C. Natomiast w kategorii OPEN I Miejsce zajął Przemysław Lis, tata naszego ministranta Wojtka. Gratulujemy i mamy nadzieję, że za rok będzie podobnie, a nawet lepiej. Jeśli chodzi o debiutanta, ks. Jacka, który zaczął swoją przygodę z nartami w tym roku, to poszło mi całkiem dobrze. Ostatniego miejsca nie zajął i być może za rok, powalczy o złoto. ks. Jacek

Więcej informacji o II Mistrzostwach Służby Liturgicznej: http://swidnica.gosc.pl/doc/4554427.Giganci-w-komzach

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.