Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1110031
  • a.jpg1ajpg.png
  • b.jpg.1bjpg.b.jpg
  • b.jpg.2jpgb.jpg
  • b.jpg1.jpg
  • baner.jpg
  • bbbb.jpg
  • biui.jpg
  • bjpg.bjpg.png
  • na_strone.jpg
  • rokducha.jpg

31 maja o godz 19:00 na parkingu przy basenie w uroczystość Bożego Ciała, odbył się koncert uwielbienia "Sygnał Miłosierdzia". Było to pierwsze tak wielkie muzyczne przedsięwzięcie. Na jednej scenie wspólnie uwielbiali Chrystusa: chór, orkiestra symfoniczna oraz zespół instrumentalny. Cała grupa liczyła ok 100 wspaniałych muzyków. Całe spotkanie prowadził nasz ks. Proboszcz Krzysztof Iwaniszyn. Koncert został podzielony na dwie części. W pierwszej kolejności nasze uwielbienie miało charakter koncertowy. Każda pieśń była poprzedzona zapowiedzią oraz rozmyślaniem nad naszą wiarą i relacją z Chrystusem. Następnie o godzinie 20:20 rozpoczęła się druga część spotkania - adoracja. Pan Jezus ukryty w Najświętszym Sakramencie w przepięknej procesji wraz z pochodniami oraz flagami Eucharystycznego Ruchu Młodych, przybył do zgromadzonych wiernych. Był to czas indywidualnego spotkania z Bogiem. Każdy mógł oddać swoje życie Najwyższemu i publicznie ogłosić, że Jezus Chrystus jest Panem mojego życia. Oczywiście i w tej części nie mogło zabraknąć pięknych pieśni, które pomagały słuchaczom w modlitwie i uwielbieniu Najświętszego Sakramentu. Nasze wydarzenie zakończyliśmy o godz 21:00 odśpiewując Apel Jasnogórski. Bogu niech będą dzięki za każdą osobę, która przybyła na nasz koncert. Niech On odbierze sobie chwałę z tego wielkiego wydarzenia. Wojciech

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.