Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1261181
  • a.1.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

16 czerwca o godz. 19 na Górze Wszystkich Świętych wspólnoty młodzieżowe naszej parafii tj. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Ministranci oraz Eucharystyczny Ruch Młodych wraz z Ks. Jackiem oraz Ks. Marcelim spotkały się na wspólnej biesiadzie. W ten sposób młodzi parafianie chcieli zakończyć tegoroczny czas formacyjny swoich wspólnot. Przy wielkim ognisku pieczono pyszne kiełbaski, chlebek i różne inne smakołyki. Nie mogło oczywiście zabraknąć wspólnych rozmów, zabaw, spaceru na wieżę widokową. Czas płynął szybciutko i nieubłaganie. Jednak była chwila na intensywne rozgrywki sportowe. Młodzi wraz z księdzem wikariuszem rozegrali meczyk w piłkę nożną a także zadbali o swój rozwój fizyczny grając w siatkówkę. Wspólny czas płynął we wspaniałym nastroju. Niestety to, co dobre szybko się kończy. O godz. 21: 30 całe towarzystwo rozeszło się do swoich domów. Po wakacjach na pewno spotkają się ponownie by rozpocząć nowy rok formacyjny. Wojciech

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.