Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1261156
  • a.1.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

W sobotę 21 listopada o godz. 7.40 spod plebanii w Słupcu wyruszyła do Świdnicy 18-osobowa pielgrzymka ministrantów i lektorów. O godz. 9.00 rozpoczęła się Msza św. pod przewodnictwem Jego Ekscelencji ks. bp. Adama Bałabucha, koncelebrowana przez wielu księży. Dzień pielgrzymki przypadł na wspomnienie Ofiarowania NMP. Biskup w kazaniu przybliżył postać Maryi. Podkreślał potrzebę ofiarowania swojego czasu, talentów i życia na Jej wzór. Po Mszy św. całe spotkanie przeniosło się do klubu ″Bolko″, gdzie wystąpiły dwa zespoły: ″Gennesaret″, który animował spotkanie ewangelizacyjno-formacyjne, oraz  zespół raperów o nazwie "Zakłócenie Hiphopowego Spokoju",  w składzie: Kuba Matuszczak, Oskar Ruść, Mateusz Łaszczak i Patryk Rozwadowski. Występ słupieckich raperów bardzo zainteresował świdnicką widownię. Na koniec była jeszcze wizyta w McDonaldzie. Bóg zapłać wszystkim uczestnikom pielgrzymki do Świdnicy, i już myślimy o kolejnym wyjeździe – 12 grudnia na turniej pływacki do Bielawy. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.