Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1261179
  • a.1.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

12 grudnia 2015 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bielawie odbyły się V Mistrzostwa Diecezji Świdnickiej i II Mistrzostwa Dolnego Śląska Ministrantów i Lektorów w Pływaniu. O godz. 8.45 nastąpiło zawiązanie wspólnoty w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP w Bielawie i została odprawiona Msza święta. Po modlitwie i zawierzeniu Bogu trudu walki i zabawy nastąpił wspólny przemarsz na krytą pływalnię „Aquarius” w Bielawie. O godz. 11.15 rozpoczęły sie zawody. W turnieju wzięli również udział pływacy z naszej parafii – reprezentujący Gimnazjum: Dominik Potocki i Jakub Kukuryk oraz reprezentanci Szkoły Podstawowej: Jakub Styga i Szymon Buczakowski. Poziom zawodników był bardzo wyrównany. Kibice obecni na pływalni żywiołowym dopingiem podnosili ich motywację oraz chęci walki. Po silnych emocjach nadszedł czas dekoracji i rozdania nagród. Pierwsze miejsce zajął Jakub Styga, drugie – Jakub Kukuryk, trzecie – Dominik Potocki i szóste – Szymon Buczakowski. Serdecznie gratulujemy pięknej walki i osiągniętych wyników. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.