Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1261173
  • a.1.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

30 kwietnia w Strzegomiu odbyły się Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów i Lektorów w piłce nożnej.  Na te rozgrywki przyjechali ministranci i lektorzy z całej Diecezji Świdnickiej. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. o godz. 9.00. O godz. 10.30  nastąpiło uroczyste otwarcie  piłkarskiego  turnieju, przywitanie grup i przedstawienie regulaminów. Parafię słupiecką reprezentowali ministranci z gimnazjum. Na wyjeździe nie zabrakło naszych kibiców – dziewczyn z klas VI. Po niezakwalifikowaniu się słupieckiej drużyny do rozgrywek półfinałowych udaliśmy się w drogę powrotną. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.