• e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg
W czwartek 18 września odwiedziliśmy parafię pw. Świętego Mikołaja w Świebodzicach. Odbywa się tam Seminarium Odnowy Wiary w Duchu Świętym, prowadzone przez ks. Krzysztofa Herbuta. Bardzo poruszyła nas katecheza, połączona z osobistym świadectwem ks. Krzysztofa. Uświadomiliśmy sobie, jak bardzo Bóg nas kocha i jak bardzo my tą miłość odrzucamy. Nasze serca są często na nią zamknięte, bo ten świat je poranił, oszukał, zawiódł. Trudno nam uwierzyć w bezgraniczną i bezinteresowną miłość Boga. Prawdą jest, że mimo wszystko Bóg nas kocha i nigdy kochać nie przestanie. Ta miłość jest dla każdego. (Odnowa Słupiecka)