Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1291514
  • e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg

Początki Odnowy w Polsce sięgają 1975 roku. W naszej parafii wspólnota powstał w latach 90-tych. Czym jest Odnowa i kto do niej należy. Odnowa jest grupą charyzmatyczną tzn. Bóg każdemu z nas na Chrzcie Świętym składa w sercu charyzmaty i my w Odnowie staramy się je odkrywać, rozwijać aby coraz lepiej służyć Bogu, ludziom i Kościołowi. Do wspólnoty może należeć każdy kto pragnie bliżej poznać Boga. Nieważne jest to kim jesteś, ile masz lat, ważne jest tylko to na ile chcesz poznać Boga i otworzyć na Jego działanie swoje serce. Spotkania naszej wspólnoty odbywają się każdą środę po wieczornej Mszy św. w Kaplicy Dobrego Pasterza. Raz w roku w maju spotykamy się ze wszystkimi wspólnotami z Polski w Częstochowie aby u stóp Matki Bożej prosić o siłę i wytrwałość w wierze. Ponadto w ciągu roku bierzemy udział w rekolekcjach jak Również w comiesięcznych spotkaniach formacyjnych w Strzegomiu. Teresa Bawoł

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.