Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1291555
  • e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg

17 grudnia, tydzień przed świętami Bożego Narodzenia, podczas cośrodowego spotkania Odnowy w Duchu Świętym odbyła się wigilia. Zgodnie z polską tradycją na postawionych stołach pojawiły się: czerwony barszcz z uszkami, pierogi z kapustą, śledzie w różnej postaci, sałatki, ciasta, owoce i oczywiście kompot z suszu. Przed rozpoczęciem wieczerzy został odczytany fragment Ewangelii. Po modlitwie nadszedł czas na życzenia. Każdy mógł spojrzeć w oczy drugiemu i z serca życzyć tego, co najlepsze. Czas spożywania wieczerzy umilały kolędy śpiewane przez dzieci oraz przez Pana Tomka Wiśniewskiego. Był też czas na rozmowy i wspominanie pięknych wydarzeń ze Wspólnoty. Na koniec został odśpiewany Apel Jasnogórski i udzielone błogosławieństwo przez ks. Adama. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.