Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1291486
  • e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg

Wczoraj ksiądz Krzysztof oraz kleryk Marceli, wraz z przedstawicielami naszej Parafii, udali się na IV Diecezjalną Pielgrzymkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie - Łagiewnikach. Na początku ks. dr Dariusz Guziak, duszpasterz z Sanktuarium św. Jana Pawła II, wygłosił konferencję, której treścią było teologiczne przesłanie fresków znajdujących się wewnątrz świątyni. Następnie Ksiądz Biskup Adam Bałabuch poprowadził modlitwę różańcową. Punktem kulminacyjnym była Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ignacego Deca. Wprowadzenie do Liturgii uczynił Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz. Na zakończenie pielgrzymi udali się w procesji światła do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, gdzie o godz. 15.00 odmówili Koronkę, zawierzając tym samym całą naszą Diecezję Jezusowi Miłosiernemu. kl. Marceli

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.