Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1291550
  • e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg

W poniedziałek 29 stycznia gościliśmy w naszej wspólnocie parafialnej Księdza Biskupa Ignacego Deca. Podobnie jak w ubiegłym roku, tak również i tym razem, Ksiądz Biskup przybył do nas z kolędą. Najpierw odwiedził 8 rodzin w bloku 24 na osiedlu Wojska Polskiego, a później kolędował na plebanii. Kolęda, czy inaczej wizyta duszpasterska, to bardzo dobra okazja do spotkania duszpasterzy z mieszkańcami Parafii. Przez miesiąc jako księża słupieckiej Parafii odwiedzaliśmy domy i mieszkania naszych drogich parafian, aby wraz z nimi się pomodlić, aby im pobłogosławić i życzyć szczęśliwego nowego roku oraz porozmawiać. Podobna intencja towarzyszyła Księdzu Biskupowi, który jest Pasterzem całej Diecezji Świdnickiej i chce również spotykać się z ludźmi, modlić się z nimi i za nich, umacniać ich wiarę i po prostu zapytać jak żyją. Natomiast udzielając błogosławieństwa w tych ośmiu mieszkaniach, Ksiądz Biskup tym samym udzielił pasterskiego błogosławieństwa wszystkim rodzinom naszej Parafii. W imieniu Księdza Biskupa Ignacego oraz ks. Prałata Jerzego, ks. Marcina i ks. Jacka, dziękuję wam, kochani parafianie, za tegoroczną kolędę. Dziękuję za życzliwe przyjęcie, bardzo miłą atmosferę, za szczere rozmowy, za życzliwość, gościnę i ofiary. Serdeczne Bóg zapłać. Ks. Proboszcz Krzysztof.

Więcej informacji o kolędzie Biskupa: http://swidnica.gosc.pl/doc/4487995.Biskup-z-koleda

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.