Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1291552
  • e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg

Każdy pierwszy czwartek miesiąca to dzień szczególnej modlitwy za wszystkich powołanych do służby w kościele oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W związku z tym, w czwartek 6 października br., przedstawiciele naszej Parafii udali się z ks. Krzysztofem do Świdnicy na wspólną modlitwę w tej ważnej intencji. W Katedrze zgromadziła się wspólnota WSD Diecezji Świdnickiej oraz księża, siostry zakonne i ludzie świeccy, spośród których wielu należy do Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Towarzystwa Przyjaciół WSD. Spotkanie modlitewne rozpoczęło się o godz. 17.30 nabożeństwem różańcowym. Centralnym punktem była Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ignacego Deca, Biskupa Świdnickiego. Na zakończenie nasi Parafianie zostali zaproszenie do budynku Seminarium na kolację z całą wspólnotą klerycką. ks. Krzysztof          

           

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.