Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1291488
  • e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg

 Pielgrzymka Róż Różańcowych, Różaniec do granic i epilog Pielgrzymki Świdnickiej do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie Blisko dwa tysiące osób przybyło do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie z okazji spotkania Róż Różańcowych. Dziś obchodzimy święto Matki Bożej Różańcowej, dlatego cała Polska została otoczona granicą różańcową. Również w Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary miało miejsce takie spotkanie, gdzie przybyli pielgrzymi z całej diecezji jak i również z naszej parafii w liczbie 23 osób łącznie z księdzem Jackiem, aby modlić się na różańcu łącząc się po przez Radio Maryja z innymi uczestnikami tego wydarzenia. Do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie przyjechała również córki św. Joanny Beretta Molla, Gianna Molla, która opowiedziała świadectwo o swojej mamie. Mszy św. przewodniczył ks. bp Ignacy Dec, który został również na Eucharystii na epilogu pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. ks. Jacek

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.