Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1291512
  • e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg

3 października przedstawiciele słupieckich Róż Różańcowych udali się na doroczną pielgrzymkę do Barda. Ta pielgrzymka rozpoczęła roczne przygotowania do 50 rocznicy koronacji cudownej figury M.B Bardzkiej. Specjalnym gościem pielgrzymki był o. Tadeusz Rydzyk - Dyrektor Radia Maryja z Torunia. Bp Ignacy Dec, przewodnicząc Eucharystii, zachęcał do modlitwy różańcowej w intencji ojczyzny i rodzin, szczególnie w październiku. Po Eucharystii pielgrzymi udali się z figurą M.B na bardzkie dróżki . Pielgrzymkę zakończyła Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo Boże. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.