Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1291521
  • e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg

W sobotę, 1 października br., w Bazylice Strażniczki Wiary Świętej w Bardzie odbyła się doroczna pielgrzymka wspólnoty Żywego Różańca z terenu naszej Diecezji. W spotkaniu uczestniczyli również pielgrzymi z naszej Parafii wraz z ks. Krzysztofem. Już o godz. 9.30 w Bazylice ks. Paweł Kuriata, który w Diecezji jest odpowiedzialny za tę grupę formacyjną, przywitał przybyłych gości. Następnie był czas na spowiedź i konferencje, który wygłosili ks. dr Arkadiusz Chwastyk oraz pani Magdalena Buczek. Centralnym punktem spotkania była Eucharystia, której przewodniczył ks. Biskup Ignacy Dec, Biskup Świdnicki. Po Mszy św. był godzinny czas na przerwę, po której rozpoczęła się modlitwa różańcowa. Dla większości była ona połączona z procesją po dróżkach różańcowych. Dla pozostałych, którzy nie mogli iść z powodu zdrowia, różaniec był w Bazylice. Tegoroczne pielgrzymowanie do Barda zakończyło się o godz. 15.00 wspólną modlitwą do Bożego Miłosierdzia. ks. Krzysztof

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.