Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1297737
  • f1.jpg
  • f2.jpg
  • f3.jpg
  • f4.jpg

I N T E N C J E    M S Z A L N E

3 Listopada – 10 Listopada 2019 roku

 

31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11.2019

7:00        + Zdzisław, Józef, Anna, Maria POPRAWA, Stanisława (k) Władysław NIEMIER, Cecylia, Piotr KASPERSKI

8:30        + zm. z Róży p. Aniszewskiego: Kazimierz GUMULAK, Stanisław PAJD, Mieczysław TASZ, Władysław SZLAGA, Julian HANULA, Stanisław CHOMA

10:00      + Władysław, Dorota, Władysław DERA, Weronika, Janina, Alfred NOWICCY

11:15        rezerwacja

12:30      + Andrzej SZYLAK – 6 r.śm.

14:00      + Barbara, Herbert WIECZOREK, Ludwika, Adam NAJMAN

18:00      + zm. z rodz.: MICHAŁOWICZ, IZDEBSKICH, PRZYSIECKICH, BAGIŃSKICH

 

PONIEDZIAŁEK – 04.11. 2019

7:00        + Andrzej PANEK – int. od rodz. MATYS

9:00        + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

18:00      1.) + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

                 2.) + Czesław AUGUSTYN, Adam, Antonina

 

WTOREK – 05.11.2019

7:00        + Jan STROŃSKI – int. od ucz. pogrz.

9:00        + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

18:00      1.) + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach.

                 2.) + Tadeusz KORNACKI – 27 r.śm., zm. z rodz. KORNACKICH, ŚWIERCZYNSKICH

 

ŚRODA – 06.11.2019   

7:00        + Elżbieta PARZONKO – int. od ucz. pogrz.

9:00        + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

18:00      1.) + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

                 2.) + Edward CEBULA - int. od siostry

 

CZWARTEK – 07.11.2019

7:00        + Wanda – z racji pogrzebu

9:00        + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

18:00      1.) + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

                 2.) + Wacław DĄBEK, zm. z rodz.: Agata, Stanisław, Kazimierz

 

PIĄTEK – 08.11.2019

7:00        W int. pracowników i pensjonariuszy DPS oraz opiekujących się kaplicą MB Anielskiej – intencja od Grzegorza

9:00        + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

18:00      1.) + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

                 2.) + Janina PEJSKO

                

SOBOTA – 09.11.2019

7:00        + Teresa CIBOROWSKA– int. od ucz. pogrz.

9:00        + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

18:00      1.) + zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

                 2.) + Franciszek ĆWIOK – 7 r.śm., Jan, Paulina PŁOMIŃSCY

 

32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.11.2019

7:00        + Ryszard STUDZIŃSKI – 8 r.śm.,

8:30        + zmarłe członkinie Róży p. KIŚLUK: Helena CARYK, Helena GAWLIK, Maria PUCIK, Czesława KORLAGA, Alicja DRECZKO, Maria ZARYCZNA, Anna CARYK, Izabela ROKICKA, Krystyna PILCZUK

10:00      + Adela SZYMAŃSKA – 3 r.śm. – int. od rodz.,

11:15        + Józef KARCZYŃSKI – 14 r.śm., rodzice: Zofia, Stanisław, Maria, Michał, zm. z rodz.

12:30      + Piotr KIERNICKI – 4 r.śm.,

14:00      W int. Bogusława KUBISZTAL w 60 r. ur., dz.-bł.  

18:00      + rodzice: Józefa (k) Wacław CHYC; Henryka (k), Ryszard

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.